Naše společnost byla založena dne 11. srpna 2012, v ten samý den také získala veškerá živnostenská oprávnění pro svůj provoz. Společnost tak úspěšně působí na trhu již sedmým rokem. Kontinuálně zvedáme naši obchodní činnost, rozšiřujeme strojový park a rozvíjíme vlastní personál. Společnost GSO s.r.o. je malá rodinná firma, ve které na vedoucích pozicích působí Oldřich Gajdoš spolu se svým synem Danielem Gajdošem (zakladatelé, společníci) a jeho manželkou Danou Gajdošovou (jednatelka).

Firma má v současné době 50 zaměstnanců a specializuje se na zakázkovou výrobu jednotlivých kovových dílů a komponent, které se následně používají při výrobě a kompletaci specializovaných CNC strojů. Tyto komponenty vyrábíme pomocí jednoúčelových obráběcích zařízení – našich vlastních CNC strojích. Během podnikání jsme si dokázali vytvořit stabilní základnu spokojených zákazníků, které jsme přesvědčili o kvalitě našich produktů a služeb. To se promítá na ekonomickém růstu společnosti.

Výrobní závod společnosti je umístěn ve Cvikově na Českolipsku. Společnost má implementovanou normu ČSN EN ISO 9001:2016 a následnou certifikaci systému managementu kvality dle této normy.

RÁDI VÁM ZPRACUJEME NABÍDKU

Kontaktujte nás, rádi Vám zpracujeme individuální nabídku dle Vašich požadavků.

Odeslat poptávku

GSO s.r.o.
Tovární 679, Cvikov II
471 54 Cvikov


T: +420 736 206 657

GPS: 50.772793, 14.635786